Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Głogówku Nr 84 8904 0001 1000 0000 4851 0001

Logo

Karta dużej rodziny od stycznia 2019

Informujemy, że dnia 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany, dzięki którym o przyznanie Karty Dużej Rodziny mogą ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.

Obraz:

Karta Dużej Rodziny to jeden z instrumentów polityki rodzinnej państwa, którego celem jest tworzenie dobrych warunków dla życia i rozwoju rodzin wielodzietnych, promowanie modelu rodziny wielodzietnej oraz jej pozytywnego wizerunku w społeczeństwie a także zwiększenie szans rozwojowych i życiowych dzieci z dużych rodzin.

Przystąpienie do programu nie wymaga nakładów finansowych lub pozafinansowych ze strony partnerów biznesowych. Partnerzy nie ponoszą kosztów z relacji wstąpienia do programu (także podatkowych, licencyjnych, marketingowych).

Warunkiem udziału w programie jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień za oferowane towary lub świadczone usługi dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Deklarując przystąpienie do programu Karta Dużej Rodziny:

  • zyskacie Państwo miano Instytucji Przyjaznej Rodzinie. Tym samym będziecie Państwo mogli używać w materiałach informacyjnych i reklamowych znaku „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”, szczycąc się prorodzinną marką,
  • będziecie Państwo współtworzyć pierwszy ogólnopolski program skierowany do dużych rodzin,
  • zwiększy się rozpoznawalność i zainteresowanie ofertą Państwa instytucji lub firmy.

 

Aby zostać Partnerem Programu wystarczy wypełnić e-deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny lub pobrać formularz ze strony www.rodzina.gov.pl wypełnić go i wysłać na adres mszymczykowska(at)opole.uw.gov.pl lub porawczak(at)opole.uw.gov.pl


Powrót do listy aktualności

Copyright: 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje Agencja Interaktywna: WebInspiracje

Nasza strona nie pobiera prywatnych informacji. Zobacz naszą Politykę prywatności lub zaakceptuj zasady i schowaj to okno.