Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Głogówku Nr 84 8904 0001 1000 0000 4851 0001

Logo

Bliżej rodziny i dziecka

Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogówku otrzymał wsparcie w postaci środków ochrony osobistej w ramach projektów z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu.

Ośrodek Pomocy Społecznej  w Głogówku otrzymał wsparcie w postaci środków ochrony osobistej w ramach projektów z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu.

"Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja” oraz projektu "Nie sami dzielni".

          W dniu 14 maja 2020 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogówku otrzymał środki ochrony osobistej oraz środki i urządzenia dezynfekujące zmniejszające ryzyko zarażania wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19.

Maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekujące trafią do kilkunastu rodzin z dziećmi współpracujących z asystentami rodzin z naszego OPS.

Pozostałe środki ochrony, m. in.:
- przyłbice,
- maseczki,
- płyny,
- rękawiczki,
- dezynfekcyjna lampa UV,
przeznaczone są dla pracowników Ośrodka prowadzących bezpośrednią pracę z rodzinami i osobami niepełnosprawnymi i starszymi.

Wsparcie uzyskane zostało dzięki współpracy Gminy Głogówek i Ośrodka Pomocy Społecznej  z realizatorem projektów Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej    w Opolu.

 

 

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

Opolskie Fundusze Mają Moc

Gmina Głogówek

Burmistrz Głogówka – Piotr Bujak

 

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 


Powrót do listy aktualności

Copyright: 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje Agencja Interaktywna: WebInspiracje

Nasza strona nie pobiera prywatnych informacji. Zobacz naszą Politykę prywatności lub zaakceptuj zasady i schowaj to okno.