Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Głogówku Nr 84 8904 0001 1000 0000 4851 0001

Logo

Dostępność architektoniczna

Dostępność architektoniczna

Dostepnosc_architektoniczna.docx

 

Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Batorego 8, 48-250 Głogówek

 

  1. Budynek Ośrodka Pomocy Społecznej
  2. Dom Dziennego Pobytu Senior +

 

Budynek OPS

 

Do budynku prowadzą 2 wejścia główne od ul. Batorego. Do obu wejść prowadzą schody. Wejścia nie posiadają podjazdu dla wózków oraz platform przyschodowych. Sekretariat znajduje na II piętrze po lewej stronie schodów od wejścia. Toaleta z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych znajduje się na parterze, na lewo od w/w wejścia. W budynku nie ma windy. Ośrodek Pomocy Społecznej nie dysponuje miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma pętli indukcyjnych. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. Budynek jest wykorzystywany dla świadczenia Darmowych Porad Psychologicznych po godzinach pracy ośrodka.

 

Dom Dziennego Pobytu Senior+

Do budynku prowadzą dwa poszerzone wejścia o szerokości min. 90 cm bezpośrednio od al. Lipowej oraz od podwórza przy al. Lipowej. Przy głównym wejściu jest dostępna platforma dla osób niepełnosprawnych. Pracownik jest zobowiązany do udzielenia pomocy osobie niepełnosprawnej - uruchomienia platformy i umożliwienia wjazdu do budynku Ośrodka Pomocy Społecznej. Dla osób na wózkach dostępne są korytarz i pomieszczenia oraz toaleta dla osób niepełnosprawnych na parterze. W budynku nie ma windy.

Dom Dziennego Pobytu Senior+  nie dysponuje miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla osób niepełnosprawnych. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku Ośrodka nie ma pętli indukcyjnych. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabo widzących.

Copyright: 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje Agencja Interaktywna: WebInspiracje

Nasza strona nie pobiera prywatnych informacji. Zobacz naszą Politykę prywatności lub zaakceptuj zasady i schowaj to okno.