Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Głogówku Nr 84 8904 0001 1000 0000 4851 0001

Logo

Dostępność architektoniczna

Ośrodek Pomocy Społecznej Aleja Lipowa 6B, 48-250 Głogówek

Do budynku prowadzą dwa poszerzone wejścia o szerokości min. 90 cm bezpośrednio od al. Lipowej oraz od podwórza przy al. Lipowej. Przy głównym wejściu jest dostępna platforma dla osób niepełnosprawnych. Pracownik jest zobowiązany do udzielenia pomocy osobie niepełnosprawnej - uruchomienia platformy i umożliwienia wjazdu do budynku Ośrodka Pomocy Społecznej. Dla osób na wózkach dostępne są korytarz i pomieszczenia oraz toaleta dla osób niepełnosprawnych na parterze. W budynku nie ma windy.

Ośrodek Pomocy Społecznej  nie dysponuje miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla osób niepełnosprawnych. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku Ośrodka nie ma pętli indukcyjnych. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabo widzących.

Copyright: 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje Agencja Interaktywna: WebInspiracje

Nasza strona nie pobiera prywatnych informacji. Zobacz naszą Politykę prywatności lub zaakceptuj zasady i schowaj to okno.