Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Głogówku Nr 84 8904 0001 1000 0000 4851 0001

Logo

Przesiewowe badanie słuchu dla seniorów

Zmysł słuchu jest niezwykle ważny. Niestety, często z biegiem lat pojawiają się niepokojące sygnały, które mogą sygnalizować, że nasz zmysł słuchu słabnie. Często sami możemy tego nie zauważyć.

Zwiększamy głośność telewizora, mówimy głośniej, dokuczają nam szumy uszne czy często prosimy o powtórzenie tego, co zostało nam powiedziane. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe może to być w codziennym funkcjonowaniu. W dbaniu o dobro naszych seniorów dnia 7 marca w Domu Dziennego Pobytu „Senior+” w Głogówku odbyło się przesiewowe badanie słuchu, które przeprowadził Jerzy Niźnik z Audiofon Aparaty Słuchowe z Prudnika. Udział w nim wzięło 25 naszych podopiecznych. Warto jednak pamiętać, że czasem jednak zdarza się, że choć myślimy, że nas słuch uległ pogorszeniu, to okazać się może, że przyczyna tkwi całkowicie gdzieś indziej, np. w zalegającej nam w uszach woskowinie i najlepiej wówczas udać się do laryngologa, abyśmy znów mogli czuć się pełnią radości i usłyszeć to, co mogło nam się wcześniej wydawać niemożliwe.

Obraz:
Obraz:
Obraz:
Obraz:
Obraz:


Powrót do listy aktualności

Copyright: 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje Agencja Interaktywna: WebInspiracje

Nasza strona nie pobiera prywatnych informacji. Zobacz naszą Politykę prywatności lub zaakceptuj zasady i schowaj to okno.